Miejski Zarząd Ulic i Mostów

Przebudowa ul. Truchana w Chorzowie – IV etap zadania.

W dniu 8.04.2024 r. (poniedziałek) zostanie rozpoczęty IV etap zadania pn. „Przebudowa ul. Truchana w Chorzowie”.
Ze względu na zakres i technologię prowadzonych robót zostanie wyłączony z ruchu odcinek jezdni ul. Truchana od skrzyżowania z ul. B. Chrobrego do ul. Sienkiewicza, za wyjątkiem dojazdu do posesji. Przy czym dojazd do posesji nr 2-18 ul. Truchana będzie możliwy od strony ul. Sienkiewicza, natomiast do nr 19-72 od strony ul. Strzelców Bytomskich. Zostanie również zamknięte na czas prowadzonych prac skrzyżowanie ul. Żeromskiego z ul. Truchana.
Objazd od ul. Sienkiewicza w kierunku ul. Żeromskiego będzie się odbywał ulicami: Floriańską, Filarową, Styczyńskiego, Raciborską, Zabrską, Głogowską, Strzelców Bytomskich, Truchana, Chrobrego i Mielęckiego. Natomiast dojazd do ul. Sienkiewicza będzie się odbywał ulicami: Strzelców Bytomskich, Głogowską, Zabrską, Raciborską, Styczyńskiego , Filarową i Floriańską.
Zakończenie ostatniego IV etapu prac planowane jest na koniec czerwca 2024 r.

Wprowadzona zmiana organizacji ruchu uwzględniona zostanie w na mapie nawigacji Waze (https://www.waze.com/apps) w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie z firmą Google (program bezpłatnej wymiany danych o ruchu drogowym “Waze dla Miast”  https://www.waze.com/pl/ccp).

Lokalizacja miejsca prowadzonych prac na mapie nawigacji Waze:https://www.waze.com/en/live-map/directions?latlng=50.29640599739822%2C18.947113752365112